1 / 5
Слика на Меморија Corsair Vengeance LPX Black 16GB (2x8GB) DDR4 3200 CL16
Слика на Меморија Corsair Vengeance LPX Black 16GB (2x8GB) DDR4 3200 CL16
Слика на Меморија Corsair Vengeance LPX Black 16GB (2x8GB) DDR4 3200 CL16
Слика на Меморија Corsair Vengeance LPX Black 16GB (2x8GB) DDR4 3200 CL16
Слика на Меморија Corsair Vengeance LPX Black 16GB (2x8GB) DDR4 3200 CL16

Меморија Corsair Vengeance LPX Black 16GB (2x8GB) DDR4 3200 CL16

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
79.45 €
58.33 €
со ДДВ Без ДДВ 55.55 €
Заштеди 21.12 €
-27%

Само уште 5
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
23 април 2024 - 24 април 2024
Македонија, други
24 април 2024 - 25 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Посветен на:
На работна површина - компјутер
Течност за ладење:
Пасивно
Лансиран:
14. 11. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Задно светло:
Веќе
Висина на профилот:
ниско
Код:
CMK16GX4M2Z3200C16
XMP:
Екстремен профил на меморија 2.0
Број на RAM модули:
2
Оперативна фреквенција од MHz:
3200
Latenca CAS CL:
16
Работен напон V:
1.2 / 1.35
Максимален работен напон [V]:
1.35
Капацитети и мемории на RAM меморија [GB]:
16
Тип на меморија:
DDR4 DIMM
Конфигурација на меморија:
2 x 8 GB
Производител:
Корсар
Веб-страница на производителот:
Corsair.com
Vendi i prodhimit:
Taiwan
EAN:
843591031110
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Меморија Corsair Vengeance LPX Black 16GB (2x8GB) DDR4 3200 CL16
58.33 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ