1 / 1
Продадено
Слика на Маска Vivo за Vivo Y21/Y21s/Y33s, светло сива

Маска Vivo за Vivo Y21/Y21s/Y33s, светло сива

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
20.96 €
со ДДВ Без ДДВ 17.76 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Сигурен, издржлив, пријатен на допир, токму тоа е заштитната маска на Vivo за заштита на грбот и страните на мобилниот телефон Vivo Y21/Y21s/Y33s. Маската е направена од денешниот популарен флексибилен TPU материјал, таканаречен термопластичен полиуретан, што го прави многу флексибилен, може да се пере и исто така многу отпорен на удари, гребнатини. Покрај тоа, TPU материјалот е пријатен на допир, добро се држи и не се лизга во исто време.Покрај горенаведените предности, ќе сфатите и дека маската е исклучителна тенка, но сепак обезбедува одлична заштита или дека дури и со маската сè уште имате слободен пристап до сите контроли, конектори и камерата.
Наменето за:
Мобилен
Гаранција за производителот:
1 година
Користи со брендови:
Жив
Вид на обвивка:
Заден капак
Производител:
Жив
EAN:
6935117842349
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Маска Vivo за Vivo Y21/Y21s/Y33s, светло сива
20.96 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ