1 / 4
E shitur
Foto e Mbrojtëse Samsung Clear Protective për Samsung Galaxy S21+, e zezë transparente
Foto e Mbrojtëse Samsung Clear Protective për Samsung Galaxy S21+, e zezë transparente
Foto e Mbrojtëse Samsung Clear Protective për Samsung Galaxy S21+, e zezë transparente
Foto e Mbrojtëse Samsung Clear Protective për Samsung Galaxy S21+, e zezë transparente

Mbrojtëse Samsung Clear Protective për Samsung Galaxy S21+, e zezë transparente

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
1,390 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 1,178 MKD.

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Mbrojtëse jashtëzakonisht fleksibile e krijuar për të siguruar pjesën e pasme dhe anët e celularit tuaj të mençur. Shërben si një mbrojtje e mençur dhe shumë modeste që mbron nga gërvishtjet, pluhuri dhe madje zbut pasojat e rënies së mundshme të pajisjes në tokë. Mbrojtësja është bërë nga materiali fleksibël TPU, i ashtuquajturi poliuretani termoplastik, falë të cilit është shumë fleksibile, lahet dhe gjithashtu shumë rezistente ndaj goditjeve ose gërvishtjeve. Përveç kësaj, materiali TPU është shumë i këndshëm në prekje, mbahet mirë dhe nuk rrëshqet.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy S21+
Dizajnuar për:
Celular
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi:
EF-GG996CBEGWW
Besueshmëria:
100 %
Lansuar:
14. 1. 2021
Prodhuesi:
Samsung
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Ngjyra:
Zezë transparente
Lloji i mbështjellësit:
Mbulesa e pasme
Vendi i prodhimit:
Kina
EAN:
8806090962721
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mbrojtëse Samsung Clear Protective për Samsung Galaxy S21+, e zezë transparente
1,390 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo