1 / 3
E shitur
Foto e Mbrojtëse Nillkin Textured Hard për Huawei P40, e zezë
Foto e Mbrojtëse Nillkin Textured Hard për Huawei P40, e zezë
Foto e Mbrojtëse Nillkin Textured Hard për Huawei P40, e zezë

Mbrojtëse Nillkin Textured Hard për Huawei P40, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
590 MKD.
490 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 415 MKD.
Ju kurseni 100 MKD.
-17%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kjo mbrojtëse e pasme jo vetëm që mbron celularin tuaj nga gërvishtjet dhe papastërtitë, por gjithashtu bëhet një aksesor elegant. Mbrojtësja Nillkin Textured Hard e dizajnuar enkas për Huawei P40 është e bërë nga një kombinim i plastikës e cila siguron fleksibilitet të nevojshëm. Poashtu, kjo mbrojtëse ka sipërfaqe 3D me teksture të këndshme dhe vjen me ngjyrë të zezë.
Lansuar:
12. 6. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Huawei P40
Dizajnuar për:
Celular
I përdorshëm me markat:
Huawei
Materiali:
Plast, TPU
Kodi:
2451524
Besueshmëria:
100 %
Prodhuesi:
Nillkin
Ngjyra:
Zezë
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mbrojtëse Nillkin Textured Hard për Huawei P40, e zezë
490 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo