1 / 5
Продадено
Слика на Заштитна маска Lenuo Union Armor за телефон Xiaomi Redmi 9C, црна
Слика на Заштитна маска Lenuo Union Armor за телефон Xiaomi Redmi 9C, црна
Слика на Заштитна маска Lenuo Union Armor за телефон Xiaomi Redmi 9C, црна
Слика на Заштитна маска Lenuo Union Armor за телефон Xiaomi Redmi 9C, црна
Слика на Заштитна маска Lenuo Union Armor за телефон Xiaomi Redmi 9C, црна

Заштитна маска Lenuo Union Armor за телефон Xiaomi Redmi 9C, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
24.21 €
со ДДВ Без ДДВ 20.52 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Високо издржливата маска Union Armor е дизајнирана да го заштити телефонот Xiaomi Redmi 9C. Цврстиот надворешен дизајн ја одржува функционалноста на сите контролни стапчиња и е исклучително практичен.Маската Union Armor за Xiaomi Redmi 9C нуди голем број функции. Комбинацијата на мек TPU заштитник со дополнителна заштита на рабовите и тврд заштитник за компјутер на задната страна обезбедува високо ниво на заштита за вашиот телефон. Покрај тоа, подигнатите рабови ги штитат екранот и камерата од гребнатини на рамна површина. На задната страна има држач што може да се ротира за 360° и да се навалува за 180°. Опремена е со специјална метална плоча, може да се закачи на магнетен држач.
Гаранција за производителот:
1 година
Отпорност на вода:
По
Вид на обвивка:
Вид на обвивка:
Компатибилност:
Xiaomi Redmi 9C
EAN:
2926934120943
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Заштитна маска Lenuo Union Armor за телефон Xiaomi Redmi 9C, црна
24.21 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ