1 / 7
Продадено
Слика на Маска Lenuo Union Armor за Xiaomi Redmi 10C, црна
Слика на Маска Lenuo Union Armor за Xiaomi Redmi 10C, црна
Слика на Маска Lenuo Union Armor за Xiaomi Redmi 10C, црна
Слика на Маска Lenuo Union Armor за Xiaomi Redmi 10C, црна
Слика на Маска Lenuo Union Armor за Xiaomi Redmi 10C, црна
Слика на Маска Lenuo Union Armor за Xiaomi Redmi 10C, црна
Слика на Маска Lenuo Union Armor за Xiaomi Redmi 10C, црна

Маска Lenuo Union Armor за Xiaomi Redmi 10C, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
22.59 €
со ДДВ Без ДДВ 19.14 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Мобилните телефони се кревки уреди и треба да посветите дополнително внимание на нивната заштита. За таа цел, производителот Lenuo доаѓа со високо издржлива маска на Union Armor за мобилниот телефон Xiaomi Redmi 10C. Ова е многу издржлива, мултифункционална маска со подигнати рабови за заштита на екранот и камерата од гребнатини, и е тврда заштита за дополнителна заштита на аголите на телефонот. Маската доаѓа со држач кој ротира за 360° и се навалува за 180°. Има вградена метална плоча за прицврстување на држачот. Маската овозможува непречен пристап до сите контроли и функции на телефонот.
Гаранција за производителот:
1 година
EAN:
2926934120929
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Маска Lenuo Union Armor за Xiaomi Redmi 10C, црна
22.59 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ