1 / 2
E shitur
Foto e Mbrojtëse FIXED TPU Gel për Xiaomi Redmi Note 9, e tejdukshme
Foto e Mbrojtëse FIXED TPU Gel për Xiaomi Redmi Note 9, e tejdukshme

Mbrojtëse FIXED TPU Gel për Xiaomi Redmi Note 9, e tejdukshme

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
990 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 839 MKD.

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Mbrojtëse TPU Gel nga FIXED e dizajnuar për të mbrojtur celularin Xiaomi Mi Note 9. Kjo mbrojtëse shërben si një mbrojtje e hollë dhe shumë e padukshme e celularit tuaj, e cila mbron nga gërvishtjet, pluhuri, elementë të ndryshëm në natyrë ose madje lehtëson rënien e mundshme të pajisjes në tokë. Mbrojtësja është bërë nga materiali i sotëm fleksibël TPU, i ashtuquajturi poliuretani termoplastik, falë të cilit është shumë fleksibile, mund të lahet dhe gjithashtu shumë e qëndrueshme ndaj goditjeve ose gërvishtjeve. Për më tepër, materiali TPU mban shumë mirë dhe nuk rrëshqet. Aplikimi i mbrojtëses është shumë i thjeshtë, thjesht vendoseni në celular dhe gjithçka është plotësisht funksionale. Sigurisht, edhe me këtë mbrojtëse, gjithmonë keni qasje të lirë në të gjitha kontrollet dhe lidhësit, kështu që nuk keni nevojë ta hiqni atë.
Lansuar:
23. 6. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Xiaomi Redmi Note 9
Dizajnuar për:
Celular
I përdorshëm me markat:
Xiaomi
Materiali:
TPU
Kodi:
FIXTCC-517
Besueshmëria:
100 %
Prodhuesi:
FIXED
Ngjyra:
Tejdukshëm
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
EAN:
8591680111008
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mbrojtëse FIXED TPU Gel për Xiaomi Redmi Note 9, e tejdukshme
990 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo