1 / 3
Foto e Mbrojtëse CELLY Gelskin TPU për Nokia 2.1, e tejdukshme
Foto e Mbrojtëse CELLY Gelskin TPU për Nokia 2.1, e tejdukshme
Foto e Mbrojtëse CELLY Gelskin TPU për Nokia 2.1, e tejdukshme

Mbrojtëse CELLY Gelskin TPU për Nokia 2.1, e tejdukshme

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
876 MKD.
190 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 161 MKD.
Ju kurseni 686 MKD.
-79%

Vetëm edhe 3
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Celularët janë pajisje delikate dhe duhet kushtuar vëmendje mbrojtjes së tyre. Për këtë arsye, Celly vjen me një mbrojtëse Gelskin për celularin Nokia 2.1. Kjo është një mbrojtëse fleksibile e bërë nga materiali i hollë që përshtatet saktë me formën e celularit tuaj. Mbrojtësja ka një sipërfaqe jo-rrëshqitëse që mban celularin të sigurtë, dhe ka prerje precize për qasje të lehtë në të gjitha kontrollet. Ajo mbron celularin tuaj nga gërvishtjet dhe papastëritë.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Nokia 2.1
Dizajnuar për:
Celularë
I përdorshëm me markat:
Nokia
Materiali:
TPU
Kodi:
GELSKIN813
Besueshmëria:
100 %
Lansuar më:
1. 3. 2019
Prodhuesi:
CELLY
Ueb-i i prodhuesit:
Celly.com
Ngjyra:
Tejdukshëm
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
EAN:
8021735747611
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mbrojtëse CELLY Gelskin TPU për Nokia 2.1, e tejdukshme
190 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo