1 / 5
E shitur
Foto e Mbrojtëse CaseLogic Ibra për laptop 13.3", e hirtë e hapur
Foto e Mbrojtëse CaseLogic Ibra për laptop 13.3", e hirtë e hapur
Foto e Mbrojtëse CaseLogic Ibra për laptop 13.3", e hirtë e hapur
Foto e Mbrojtëse CaseLogic Ibra për laptop 13.3", e hirtë e hapur
Foto e Mbrojtëse CaseLogic Ibra për laptop 13.3", e hirtë e hapur

Mbrojtëse CaseLogic Ibra për laptop 13.3", e hirtë e hapur

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
2,090 MKD.
1,990 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 1,686 MKD.
Ju kurseni 100 MKD.
-5%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kjo mbrojtëse është krijuar për laptopë me diagonale deri në 13.3 ". Xhepi me zinxhir lejon heqjen dhe futjen e lehtë dhe të shpejtë të laptopit. Dizajni i hollë ju lejon të përdorni mbrojtësen vetëm ose ta futni atë në çantën e shpinës ose çantën tuaj të preferuar. Përmasat e mbrojtëses janë: 36.5 x 3 x 25 cm dhe mund të akomodojnë një laptop me përmasa deri në 34.3 x 1.8 x 23.1 cm.
Lansuar:
30. 7. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
Dizajnuar për:
Laptop, tablet
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Materiali:
Poliester
Dimensionet e jashtme:
365 x 30 x 250
Kodi:
CL-IBRS213MG
Besueshmëria:
100 %
Pesha g:
190
Diagonalja e ekranit ["]:
13
Dimensionet e brendshme mm:
343 x 18 x 231
Prodhuesi:
CaseLogic
Ueb-i i prodhuesit:
Caselogic.com
Ngjyra:
Hirtë e hapur
Lloji i mbështjellësit:
Klasik
Vendi i prodhimit:
China
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mbrojtëse CaseLogic Ibra për laptop 13.3", e hirtë e hapur
1,990 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo