1 / 4
Foto e Mbrojtëse CaseLogic Ibira për laptop 14", ngjyrë okër
Foto e Mbrojtëse CaseLogic Ibira për laptop 14", ngjyrë okër
Foto e Mbrojtëse CaseLogic Ibira për laptop 14", ngjyrë okër
Foto e Mbrojtëse CaseLogic Ibira për laptop 14", ngjyrë okër

Mbrojtëse CaseLogic Ibira për laptop 14", ngjyrë okër

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
3,090 MKD.
2,890 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 2,449 MKD.
Ju kurseni 200 MKD.
-7%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Mbrojtëse univerzale me mbushje të butë e dizajnuar për laptopët me diagonale prej 14 ". Është e lehtë, e hollë, e bërë me poliester të qëndrueshëm. Hyrja e përshtatshme në laptop sigurohet nga një zinxhir asimetrik me cilësi të lartë që nuk bllokohet. Shërbimi i gjatë konfirmohet gjithashtu nga një periudhë garancie prej 1 viti.
Lansuar:
7. 5. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Mbështjellëse
Dizajnuar për:
Laptop
Materiali:
EVA
Dimensionet e jashtme:
365 x 270 x 30
Kodi:
CL-LAPS114B
Pesha kg:
0,19
Besueshmëria:
80 %
Madhësia maksimale e laptopit inç:
14
Lartësia e brendshme e laptopit mm:
30
Përmasat e brendshme të laptopit deri në mm:
345
Prodhuesi:
CaseLogic
Ueb-i i prodhuesit:
Caselogic.com
Ngjyra:
Zezë
EAN:
85854249065
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mbrojtëse CaseLogic Ibira për laptop 14", ngjyrë okër
2,890 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo