1 / 5
E shitur
Foto e Mbajtëse MAX MTM7530FO për OLED TV 32 "- 65 ", e zezë
Foto e Mbajtëse MAX MTM7530FO për OLED TV 32 "- 65 ", e zezë
Foto e Mbajtëse MAX MTM7530FO për OLED TV 32 "- 65 ", e zezë
Foto e Mbajtëse MAX MTM7530FO për OLED TV 32 "- 65 ", e zezë
Foto e Mbajtëse MAX MTM7530FO për OLED TV 32 "- 65 ", e zezë

Mbajtëse MAX MTM7530FO për OLED TV 32 "- 65 ", e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
890 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 754 MKD.

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Mbajtëse praktike dhe në të njëjtën kohë elegante muri, e projektuar për TV me madhësi prej 32 - 65 " me një kapacitet ngarkese deri në 30 kg dhe me mbështetje për standardet VESA: 75x75, 100x100, 200x100, 200x200, 300x200, 300x300, 400x200, 400x300, 400x400.
Lansuar:
6. 8. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi:
1982250
Besueshmëria:
100 %
Diagonalja maksimale e ekranit inç:
32
VESA mm x mm:
100x100, 100x150, 100x200, 150x100, 150x150, 200x100, 200x200, 300x200, 400x200
Kapaciteti maksimal kg:
30
Diagonalja minimale e ekranit inç:
65
Prodhuesi:
MAX
Mbajtëse për:
Monitor, TV
Lloji i mbajtësit:
Për mur
EAN:
8594173123441
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mbajtëse MAX MTM7530FO për OLED TV 32 "- 65 ", e zezë
890 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo