1 / 16
Слика на Универзален држач CellularLine za	велосипеди
Слика на Универзален држач CellularLine za	велосипеди
Слика на Универзален држач CellularLine za	велосипеди
Слика на Универзален држач CellularLine za	велосипеди
Слика на Универзален држач CellularLine za	велосипеди
Слика на Универзален држач CellularLine za	велосипеди
Слика на Универзален држач CellularLine za	велосипеди
Слика на Универзален држач CellularLine za	велосипеди
Слика на Универзален држач CellularLine za	велосипеди
Слика на Универзален држач CellularLine za	велосипеди
Слика на Универзален држач CellularLine za	велосипеди
Слика на Универзален држач CellularLine za	велосипеди
Слика на Универзален држач CellularLine za	велосипеди
Слика на Универзален држач CellularLine za	велосипеди
Слика на Универзален држач CellularLine za	велосипеди
Слика на Универзален држач CellularLine za	велосипеди

Универзален држач CellularLine za велосипеди

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
1,490 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 1,263 MKD.

Само уште 2
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
15 декември 2023 - 16 декември 2023
Македонија, други
16 декември 2023 - 18 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Држач за велосипед за мобилни телефони, големина 4 "- 6". Сигурно и удобно вклопување. Добра видливост на екранот. Направено од силен силикон.

Гаранција за производителот:
1 година
Носители за:
Мобилен
Тип на држач:
За велосипедот...
Доверливост:
100 %
Датум на лансирање:
29. 10. 2019, 1. 11. 2019
EAN:
8018080324154
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Универзален држач CellularLine za велосипеди
1,490 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ