1 / 1
E shitur
Foto e Mbajtës muri Meliconi 580453 FlatStyle ES400 për televizor me diagonale nga 40" në 65"

Mbajtës muri Meliconi 580453 FlatStyle ES400 për televizor me diagonale nga 40" në 65"

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
2,147 MKD.
1,590 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 1,347 MKD.
Ju kurseni 557 MKD.
-26%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky mbajtës është një zgjidhje e shkëlqyeshme për montimin e sigurt të televizorit me diagonale prej 40 "- 65" dhe një ngarkesë maksimale prej 40 kg, në mur në çdo shtëpi, zyrë ose kudo që është e nevojshme të keni një ekran në mur. Avantazhi është hapësira nën të e krijuar që është e lirë dhe mund të përdoret për aktivitete të tjera. Mbajtësi është i lehtë për t'u montuar, ndërsa ekrani është 22 mm larg nga muri.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi:
580453
Besueshmëria:
100 %
Diagonalja maksimale e ekranit inç:
65
VESA mm x mm:
200 x 200, 300 x 300, 400 x 400
Kapaciteti maksimal kg:
40
Diagonalja minimale e ekranit inç:
40
Largësia maksimale prej murit cm:
2.2
Lansuar më:
10. 10. 2019
Prodhuesi:
Meliconi
Ueb-i i prodhuesit:
Meliconi.com
Mbajtëse për:
TV
Lloji i mbajtësit:
Për mur
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mbajtës muri Meliconi 580453 FlatStyle ES400 për televizor me diagonale nga 40" në 65"
1,590 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo