1 / 6
Продадено
Слика на Nitro Concepts DM16 Подлога за глувче, црна/ црвена
Слика на Nitro Concepts DM16 Подлога за глувче, црна/ црвена
Слика на Nitro Concepts DM16 Подлога за глувче, црна/ црвена
Слика на Nitro Concepts DM16 Подлога за глувче, црна/ црвена
Слика на Nitro Concepts DM16 Подлога за глувче, црна/ црвена
Слика на Nitro Concepts DM16 Подлога за глувче, црна/ црвена

Nitro Concepts DM16 Подлога за глувче, црна/ црвена

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
89.20 €
со ДДВ Без ДДВ 75.60 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
25. 7. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Материјали:
Гума, текстил (крпа)
Да се користи во:
Игра
Код:
NC-GP-MP-006
Зашиени:
По
За тастатура и глувче:
По
Ширина mm:
1600
Висина mm:
3
Дебелина мм:
800
Производител:
Концепти на нитро
Веб-страница на производителот:
Nitro-concepts.com
EAN:
4251442502607
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Nitro Concepts DM16 Подлога за глувче, црна/ црвена
89.20 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ