1 / 2
Продадено
Слика на Mauspad E-Blue Gaming XL, црно / сино
Слика на Mauspad E-Blue Gaming XL, црно / сино

Mauspad E-Blue Gaming XL, црно / сино

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
16.09 €
со ДДВ Без ДДВ 13.63 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
EMP010BL
Лансиран:
7. 11. 2017
Гаранција за производителот:
1 година
Ширина [мм]:
892
Материјали:
Текстил
Производител:
Е-сина
Боја:
Сина, црна
Висина [mm]:
3
Дебелина [mm]:
300
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
6921607107272
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Mauspad E-Blue Gaming XL, црно / сино
16.09 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ