1 / 3
Foto e Maus Lenovo Essential, i zi
Foto e Maus Lenovo Essential, i zi
Foto e Maus Lenovo Essential, i zi

Maus Lenovo Essential, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
1,590 MKD.
1,090 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 1,038 MKD.
Ju kurseni 500 MKD.
-32%

Vetëm edhe 3
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Rritni produktivitetin tuaj në shtëpi ose në zyrë me një maus optik që është i dizajnuar për përdorim të përshtatshëm për një kohë të gjatë dhe ju ndihmon në çdo situatë me një skanim të saktë optik prej 1600 dpi. Falë dizajnit të tij, mausi përshtatet në mënyrë të përkryer në të dy anët e majtë dhe të djathtë dhe asnjë përdorues nuk është i kufizuar. Një përgjigje e shpejtë dhe e besueshme kontrollohet nga tre butona dhe një rrotull mekanike. Lidheni me një kompjuter ose një pajisje tjetër duke përdorur USB.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.8
Kategoria e peshës:
E lehtë (deri në 89g)
Kodi i prodhuesit:
4Y50R20863
Kodi:
4Y50R20863
Lidhës:
USB
Lidhje:
Me tela
Ndërfaqja:
USB Type-A
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1600, 1600
Numri i butonëve:
3
Përqindja e dështimit:
E panjohur
Prodhuesi:
Lenovo, Lenovo
Rrota:
Mekanike, Mekanike
Thellësia [mm]:
62
EAN:
192330828895
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Maus Lenovo Essential, i zi
1,090 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo