1 / 1
Foto e Matës për nivel alkooholi Sencor SCA BA01, i zi / bardhë

Matës për nivel alkooholi Sencor SCA BA01, i zi / bardhë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
1,890 MKD.
1,690 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 1,432 MKD.
Ju kurseni 200 MKD.
-11%

Vetëm edhe 3
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Matësi i nivelit të alkoolit Sencor është pajisje kompakte që matë vlerat nga 0.1 deri 1.5 për mijë, ka sinjal akustik dhe grafik të integruar në ekranin e përparmë me LCD me dy ngjyra. Pajisja ka sistem auto-pastrues që mundëson përdorim të shpeshtë. Dimensionet e pajisjes janë 98 x 36 x 16 mm dhe peshon vetëm 27 gram.
Kodi i prodhuesit:
8590669104352
Lansuar:
17 Prill 2014
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Përmasat:
36 x 98 x 16
Prodhuesi:
Sencor
EAN:
8590669104352
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Matës për nivel alkooholi Sencor SCA BA01, i zi / bardhë
1,690 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo