1 / 4
E shitur
Foto e Material 3Dsimo - PLA II (e kuqe, vjollcë, gjelbërt)
Foto e Material 3Dsimo - PLA II (e kuqe, vjollcë, gjelbërt)
Foto e Material 3Dsimo - PLA II (e kuqe, vjollcë, gjelbërt)
Foto e Material 3Dsimo - PLA II (e kuqe, vjollcë, gjelbërt)

Material 3Dsimo - PLA II (e kuqe, vjollcë, gjelbërt)

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
790 MKD.
690 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 585 MKD.
Ju kurseni 100 MKD.
-13%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Nëse doni të mbroni natyrën, ky material ekologjik është i duhuri për ju. Materiali PLA është bërë nga niseshte misri dhe është i përshtatshëm për vizatim 3D të kompleteve të ndryshme për montimin përfundimtar. Kur lihet jashtë, ai dekompozohet në mënyrë organike pas ca kohësh. Diametri: 1.75 mm. Gjatësia: 3x 5 m, gjithsej 15 m.
Lansuar:
16. 7. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
Jo
Materiali:
PLA
Kodi:
G3D3010
Besueshmëria:
100 %
Trashësia e filamentit 3D mm:
1.75
Ngjyra e tonerit cartridge:
Cervená, Fialová, Zelená
Gjatësia e spirales [m]:
15
Prodhuesi:
3Dsimo
Ueb-i i prodhuesit:
3dsimo.com
Lloji i pajisjes:
3D
EAN:
8594177460405
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Material 3Dsimo - PLA II (e kuqe, vjollcë, gjelbërt)
690 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo