1 / 7
Продадено
Слика на Магнетен држач за мобилен телефон YENKEE YSM 501MG
Слика на Магнетен држач за мобилен телефон YENKEE YSM 501MG
Слика на Магнетен држач за мобилен телефон YENKEE YSM 501MG
Слика на Магнетен држач за мобилен телефон YENKEE YSM 501MG
Слика на Магнетен држач за мобилен телефон YENKEE YSM 501MG
Слика на Магнетен држач за мобилен телефон YENKEE YSM 501MG
Слика на Магнетен држач за мобилен телефон YENKEE YSM 501MG

Магнетен држач за мобилен телефон YENKEE YSM 501MG

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
21.07 €
19.34 €
со ДДВ Без ДДВ 16.39 €
Заштеди 1.74 €
-9%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
30015243
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Универзална
Користи со брендови:
Универзална
Производител:
YENKEE
Носители за:
слушалки
Тип на држач:
Магнетна, на решетка за вентилација
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8590669218189
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Магнетен држач за мобилен телефон YENKEE YSM 501MG
19.34 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ