1 / 1
Foto e Lexues i barkodit Honeywell Voyager XP 1470 - USB pajisje, 2D, 1.5m, e zezë

Lexues i barkodit Honeywell Voyager XP 1470 - USB pajisje, 2D, 1.5m, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
7,490 MKD.
6,790 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 6,467 MKD.
Ju kurseni 700 MKD.
-10%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
11 mars 2024 - 12 mars 2024
Maqedoni, të tjera
11 mars 2024 - 12 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kompania Honeywell është e angazhuar në krijimin e zgjidhjeve dhe produkteve për një gamë të gjerë të industrive. Nga aviacioni dhe automjeti, përmes kujdesit shëndetësor deri te logjistika. Tani ju sjell lexuesin e saj të barkodit të etiketuar Voyager XP 1470. Performanca Extreme Performance Voyager Extreme (XP) 1470 Series ishte projektuar për t’u përdorur në depot e dyqaneve që kërkojnë një zgjidhje skanimi me precizion të lartë 1D / 2D në një format të thyer. Lexuesit janë në gjendje të njohin të dy barkodet tradicionale dhe kodet në ekranet digjitale - madje edhe kode të dëmtuara dhe të vështira për tu lexuar. Është krijuar për të rezistuar deri në 30 rënie nga lartësia 1.8 metra dhe 1000 rënie nga lartësia 0,5 metra. Poashtu, kjo pajisje mbështet kodet 1D, PDF, 2D dhe DotCode. Ka ndërfaqe komunikimi USB, RS232, Wedboard dhe Keyboard IBM 46xx (RS485). Skaneri ka një kënd skanimi prej 39.2 ° horizontalisht dhe 27.4 ° vertikalisht, dhe gjithashtu ofron nivelin e mbrojtjes IP40.
Lansuar:
6. 8. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Lexues barkodi
USB:
Kodi:
1470G2D-2USB-1-R
Besueshmëria:
100 %
Mbajtëse:
Prodhuesi:
Honeywell
Lloji i skenerit:
1D, 2D, DotCode, PDF
EAN:
8595149009554
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Lexues i barkodit Honeywell Voyager XP 1470 - USB pajisje, 2D, 1.5m, e zezë
6,790 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo