1 / 1
Foto e Letër për printim Canon HR-101N A4

Letër për printim Canon HR-101N A4

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
2,476 MKD.
2,190 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 1,856 MKD.
Ju kurseni 286 MKD.
-12%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kjo është zgjedhja ideale sa i përket printimit me rezolucion të lartë HD. Kjo letër mundëson printimin me ngjyra kualitative dhe fotot e juaja dalin me ngjyra shumë të qarta. Kjo letër është ideale për të printuar dokumente me rezolucion të lartë, dhe preferohet për seritë e printerëve Canon Bubble Jet.
Kodi i prodhuesit:
1033A001
Lansuar:
10 Maj 2011
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Format:
A4
Lloji i letrës:
Letër për foto
Lloji i sipërfaqes:
E shkëlqyeshme
Numri i fletëve në pako:
200
Pesha [g / m2]:
106
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Vendi i prodhimit:
Japan
EAN:
4960999869131
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Letër për printim Canon HR-101N A4
2,190 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo