1 / 9
Продадено
Слика на LED монитор ASUS VZ279HE-W - 27 "(68 см), Full HD, бело
Слика на LED монитор ASUS VZ279HE-W - 27 "(68 см), Full HD, бело
Слика на LED монитор ASUS VZ279HE-W - 27 "(68 см), Full HD, бело
Слика на LED монитор ASUS VZ279HE-W - 27 "(68 см), Full HD, бело
Слика на LED монитор ASUS VZ279HE-W - 27 "(68 см), Full HD, бело
Слика на LED монитор ASUS VZ279HE-W - 27 "(68 см), Full HD, бело
Слика на LED монитор ASUS VZ279HE-W - 27 "(68 см), Full HD, бело
Слика на LED монитор ASUS VZ279HE-W - 27 "(68 см), Full HD, бело
Слика на LED монитор ASUS VZ279HE-W - 27 "(68 см), Full HD, бело

LED монитор ASUS VZ279HE-W - 27 "(68 см), Full HD, бело

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
256.56 €
240.31 €
со ДДВ Без ДДВ 228.87 €
Заштеди 16.25 €
-7%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
90LM02XD-B01470
Лансиран:
8. 3. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Дијагонала на екранот ["]:
27
Време на одговор [ms]:
5
Теренот [Hz]:
0,311
Осветлување [cd / m2]:
250
Однос на гледање:
16: 9
Хоризонтален агол на гледање [°]:
178
Вертикален агол на гледање [°]:
178
Област на екранот:
Непријатно
LED задни светла:
По
ВГА влезна порта (D-Sub):
По
Ширина [мм]:
621
Фреквенција [Hz]:
75
HDMI влезна порта:
По
Број на HDMI порти:
2
Kontrast [:1]:
80 000 000
Поддржани бои [милиони]:
16.7
Производител:
ASUS
Веб-страница на производителот:
Asus.com
Пеша [кг]:
6
Резолуција:
1920 x 1080 (полн HD)
Тип на екран:
IPS
Консуми [Ш]:
18.3
Боја:
Бело
Висина [mm]:
439,5
Дебелина [mm]:
210
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4712900872576
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
LED монитор ASUS VZ279HE-W - 27 "(68 см), Full HD, бело
240.31 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ