1 / 3
Слика на Мауспед	C-TECH Anthea Cyber, сина
Слика на Мауспед	C-TECH Anthea Cyber, сина
Слика на Мауспед	C-TECH Anthea Cyber, сина

Мауспед C-TECH Anthea Cyber, сина

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
9.59 €
со ДДВ Без ДДВ 8.12 €

Само уште 8
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
23 април 2024 - 24 април 2024
Македонија, други
24 април 2024 - 25 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Подлогата за глувци е составен дел на секој компјутерски сет и го комплетира чувството на задоволство од глувчето при работа. Серијата C-TECH Anthea Cyber ​​користи најсовремена технологија на ткаенина за 3D со висока густина и текстура. И на оптичките и на ласерските глувци им е загарантирана максимална точност при насетување на движењата, а мекоста на материјалот обезбедува поддршка за зглобот, што може многу да боли после играње неколку часа.

Гумираната долна страна на подлогата спречува лизгање и се обезбедува стабилност на масата. Со голема леснотија се справува со брзината и забрзувањето, а производителите на подлоги размислуваа и за неговиот долг живот, бидејќи зашиените рабови ги спречуваат да се изедат. Сите напорни корисници ќе бидат задоволни со елегантната варијација во сино.
Гаранција за производителот:
1 година
Зашиени:
По
Боја:
Црна, сина
Ширина [мм]:
320
Да се користи во:
Игра
Дебелина [mm]:
270
Материјали:
Текстил
Датум на лансирање:
4 март 2017 година
дизајн:
Црна, сина, мотив...
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8594125008727
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Мауспед C-TECH Anthea Cyber, сина
9.59 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ