1 / 5
Продадено
Слика на Ласерски покажувач CONNECT IT, црно
Слика на Ласерски покажувач CONNECT IT, црно
Слика на Ласерски покажувач CONNECT IT, црно
Слика на Ласерски покажувач CONNECT IT, црно
Слика на Ласерски покажувач CONNECT IT, црно

Ласерски покажувач CONNECT IT, црно

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
38.83 €
37.21 €
со ДДВ Без ДДВ 31.53 €
Заштеди 1.62 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
27. 7. 2020, 29. 7. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Конектори:
USB
Безжична технологија:
Радио фрекфенција
Команда:
По
Тип на батерија:
AAA
Код:
CLP-3000-BK
Ширина mm:
24,5
Висина mm:
140,2
Дебелина мм:
16.3
Пеша г.:
24
Производител:
Поврзете го
Веб-страница на производителот:
Connectit-europe.com
Vendi i prodhimit:
China
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Ласерски покажувач CONNECT IT, црно
37.21 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ