1 / 10
Продадено
Слика на Лаптоп MSI Modern 15 B12M-074XCZ, 15.6", Intel Core i5, 16GB RAM, 512GB SSD, Intel Iris Xe Graphics, црна боја
Слика на Лаптоп MSI Modern 15 B12M-074XCZ, 15.6", Intel Core i5, 16GB RAM, 512GB SSD, Intel Iris Xe Graphics, црна боја
Слика на Лаптоп MSI Modern 15 B12M-074XCZ, 15.6", Intel Core i5, 16GB RAM, 512GB SSD, Intel Iris Xe Graphics, црна боја
Слика на Лаптоп MSI Modern 15 B12M-074XCZ, 15.6", Intel Core i5, 16GB RAM, 512GB SSD, Intel Iris Xe Graphics, црна боја
Слика на Лаптоп MSI Modern 15 B12M-074XCZ, 15.6", Intel Core i5, 16GB RAM, 512GB SSD, Intel Iris Xe Graphics, црна боја
Слика на Лаптоп MSI Modern 15 B12M-074XCZ, 15.6", Intel Core i5, 16GB RAM, 512GB SSD, Intel Iris Xe Graphics, црна боја
Слика на Лаптоп MSI Modern 15 B12M-074XCZ, 15.6", Intel Core i5, 16GB RAM, 512GB SSD, Intel Iris Xe Graphics, црна боја
Слика на Лаптоп MSI Modern 15 B12M-074XCZ, 15.6", Intel Core i5, 16GB RAM, 512GB SSD, Intel Iris Xe Graphics, црна боја
Слика на Лаптоп MSI Modern 15 B12M-074XCZ, 15.6", Intel Core i5, 16GB RAM, 512GB SSD, Intel Iris Xe Graphics, црна боја
Слика на Лаптоп MSI Modern 15 B12M-074XCZ, 15.6", Intel Core i5, 16GB RAM, 512GB SSD, Intel Iris Xe Graphics, црна боја

Лаптоп MSI Modern 15 B12M-074XCZ, 15.6", Intel Core i5, 16GB RAM, 512GB SSD, Intel Iris Xe Graphics, црна боја

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
893.50 €
844.76 €
со ДДВ Без ДДВ 804.53 €
Заштеди 48.75 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Забелешка: Тастатурата на овој лаптоп на нумеричкиот дел има некои чешки симболи. Додека, Microsoft Office е во пробна верзија или воопшто не е инсталиран. Лаптопот MSI Modern 15 B12M користи 10-јадрен процесор Intel Core i5-1235U (2 P-јадра 1,3/4,4 GHz, 8 E-јадра, 12 нишки, 12 MB). Процесорот е надополнет и со 16 GB DDR4 меморија. 15,6" IPS Full HD екран (1920 x 1080 пиксели, 45% NTSC) во комбинација со графичка картичка Intel Iris Xe дава одлични перфоманции. За системот, податоците и апликациите е подготвен хард диск SSD M.2 PCIe NVMe од 512 GB. Поврзување со мрежата ќе биде обезбедена од Wi-Fi ax и Bluetooth 5.2. Од уредите за поврзување, имате HDMI, USB тип-C 3.1/3.2 Gen 2, 1x USB 3.0/3.1/3.2 Gen 2, 2x USB 2.0 и аудио комбинација приклучок. Вградени се и HD камера, читач на мемориски картички и тастатура со позадинско осветлување. За напојување се користи батерија од 39,3 Wh. Лаптопот доаѓа без оперативен систем.
Диск оптика:
Не
Гаранција за производителот:
1 година
HDMI:
По
Графичка картичка:
Графика на Intel Iris Xe
Тип на екран/приказ::
IPS
Вид на SSD::
M.2 PCIe / NVMe (слот)
Боја на задното светло::
Боја на задното светло:
Стандарди за Wi-Fi:
A / b / g / n / ac / секира
Тастатура за осветлување:
По
Веб-камера:
По
Веб-страница на производителот:
Cz.msi.com
EAN:
4719072970123
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Лаптоп MSI Modern 15 B12M-074XCZ, 15.6", Intel Core i5, 16GB RAM, 512GB SSD, Intel Iris Xe Graphics, црна боја
844.76 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ