1 / 5
Продадено
Слика на Лаптоп HP EliteBook 640 G9, 15.6", Intel Core i5, 8GB RAM, 512GB SSD, Intel Iris Xe Graphics, сребрен
Слика на Лаптоп HP EliteBook 640 G9, 15.6", Intel Core i5, 8GB RAM, 512GB SSD, Intel Iris Xe Graphics, сребрен
Слика на Лаптоп HP EliteBook 640 G9, 15.6", Intel Core i5, 8GB RAM, 512GB SSD, Intel Iris Xe Graphics, сребрен
Слика на Лаптоп HP EliteBook 640 G9, 15.6", Intel Core i5, 8GB RAM, 512GB SSD, Intel Iris Xe Graphics, сребрен
Слика на Лаптоп HP EliteBook 640 G9, 15.6", Intel Core i5, 8GB RAM, 512GB SSD, Intel Iris Xe Graphics, сребрен

Лаптоп HP EliteBook 640 G9, 15.6", Intel Core i5, 8GB RAM, 512GB SSD, Intel Iris Xe Graphics, сребрен

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
1,134.05 €
839.93 €
со ДДВ Без ДДВ 799.94 €
Заштеди 294.11 €
-26%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Овој лаптоп е опремен со одлични карактеристики. Се напојува со 10-јадрен процесор Intel Core i5 1235U кој работи на фреквенција од 1,3 GHz до 4,4 GHz. Процесорот е дополнет со 8 GB DDR4 SODIMM (слот). Хард дискот SSD M.2 PCIe NVMe од 512 GB ги опслужува податоците. Недостасува оптички диск. Податоците за сликата за 15,6 инчен IPS екран со резолуција од 1920 x 1080 (Full HD) пиксели се обезбедени од графичката картичка Intel Iris Xe Graphics. Меѓу интерфејсите вклучува HDMI 2.0, поддршка за DisplayPort, поддршка за испорака на енергија, RJ-45, слот за проширување за паметната картичка, 2 порти USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A и 1x Thunderbolt 4/USB4. Исто така, лаптопот поддржува Wi-Fi a / b / g / n / ac / ax и Bluetooth v5. 2 стандарди.Тип картичка на мрежата GLAN, WLAN.Меѓу другите карактеристики, лаптопот има тастатура со позадинско осветлување, но нема нумерички копчиња. Батеријата има капацитет од 3-ќелии, 42Wh. Максималната моќност на напојувањето е 45 W Лаптопот доаѓа со оперативниот систем Windows 11 Pro.
Тапани:
3-ќелија, 42Wh
Дијагонала на екранот ["]:
15,6
Оптика на погонот:
Оптика на погонот:
Фреквенција на меморија [MHz]:
3200
Максимална моќност на напојувањето [Ш]::
45
Генерација на процесори:
Intel - 12-та генерација
HDMI 2.0:
По
Капацитети и мемории на RAM меморија [GB]:
8
Читач на отпечатоци:
По
Тип на мрежна картичка:
GLAN, WLAN
Modeli i diskut:
SSD
Тип на графичка картичка:
интегриран
Тип на меморија:
DDR4 SODIMM (слот)
Тип на процесор:
Intel Core i5
Вид на SSD::
M.2 PCIe / NVMe (слот)
Максимална меморија [GB]:
64
Осветлување [cd / m2]:
250
Боја:
сребрено
Нема нумеричка тастатура:
По
Резолуција на екранот:
1920 x 1080 (полн HD)
RJ-45:
По
Опсег на бои:
NTSC 45%
Област на екранот:
Непријатно
Проширување / дополнителен слот:
Паметна картичка
Отпорна на вода тастатура:
По
TPM 2.0:
Дебелина [mm]:
213,9
Веб-камера:
По
Мемориски слотови::
2 (1 бесплатно)...
Гаранција за производителот:
1 година
EAN:
196548504725
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Лаптоп HP EliteBook 640 G9, 15.6", Intel Core i5, 8GB RAM, 512GB SSD, Intel Iris Xe Graphics, сребрен
839.93 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ