1 / 3
Продадено
Слика на Лаптоп батерија Avacom за HP ProBook 4330s, 4430s, 4530s, Li-Ion, 10.8V, 5800mAh / 63Wh
Слика на Лаптоп батерија Avacom за HP ProBook 4330s, 4430s, 4530s, Li-Ion, 10.8V, 5800mAh / 63Wh
Слика на Лаптоп батерија Avacom за HP ProBook 4330s, 4430s, 4530s, Li-Ion, 10.8V, 5800mAh / 63Wh

Лаптоп батерија Avacom за HP ProBook 4330s, 4430s, 4530s, Li-Ion, 10.8V, 5800mAh / 63Wh

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
85.95 €
66.46 €
со ДДВ Без ДДВ 56.32 €
Заштеди 19.50 €
-23%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
6. 6. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
Литиум-јон (ли-јон)
Посветен на серијата лаптопи HP:
HP ProBook 4330s, HP ProBook 4331s, HP ProBook 4430s, HP ProBook 4431s, HP ProBook 4435s, HP ProBook 4436s, HP ProBook 4440s, HP ProBook 4441s, HP ProBook 4446s, HP ProBook 4530s, HP ProBook 4535s, HP
Код:
NOHP-PB30-P29
Капацитети mAh:
5800
Волтаж В.:
10.8
Производител:
Аваком
Боја:
ЦРНО
EAN:
8591849070733
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Лаптоп батерија Avacom за HP ProBook 4330s, 4430s, 4530s, Li-Ion, 10.8V, 5800mAh / 63Wh
66.46 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ