1 / 25
Продадено
Слика на Лаптоп Asus ExpertBook/B5 (B5302C)/i5-1135G7/13,3"/FHD/8GB/512GB SSD/Iris Xe/W11P црн
Слика на Лаптоп Asus ExpertBook/B5 (B5302C)/i5-1135G7/13,3"/FHD/8GB/512GB SSD/Iris Xe/W11P црн
Слика на Лаптоп Asus ExpertBook/B5 (B5302C)/i5-1135G7/13,3"/FHD/8GB/512GB SSD/Iris Xe/W11P црн
Слика на Лаптоп Asus ExpertBook/B5 (B5302C)/i5-1135G7/13,3"/FHD/8GB/512GB SSD/Iris Xe/W11P црн
Слика на Лаптоп Asus ExpertBook/B5 (B5302C)/i5-1135G7/13,3"/FHD/8GB/512GB SSD/Iris Xe/W11P црн
Слика на Лаптоп Asus ExpertBook/B5 (B5302C)/i5-1135G7/13,3"/FHD/8GB/512GB SSD/Iris Xe/W11P црн
Слика на Лаптоп Asus ExpertBook/B5 (B5302C)/i5-1135G7/13,3"/FHD/8GB/512GB SSD/Iris Xe/W11P црн
Слика на Лаптоп Asus ExpertBook/B5 (B5302C)/i5-1135G7/13,3"/FHD/8GB/512GB SSD/Iris Xe/W11P црн
Слика на Лаптоп Asus ExpertBook/B5 (B5302C)/i5-1135G7/13,3"/FHD/8GB/512GB SSD/Iris Xe/W11P црн
Слика на Лаптоп Asus ExpertBook/B5 (B5302C)/i5-1135G7/13,3"/FHD/8GB/512GB SSD/Iris Xe/W11P црн
Слика на Лаптоп Asus ExpertBook/B5 (B5302C)/i5-1135G7/13,3"/FHD/8GB/512GB SSD/Iris Xe/W11P црн
Слика на Лаптоп Asus ExpertBook/B5 (B5302C)/i5-1135G7/13,3"/FHD/8GB/512GB SSD/Iris Xe/W11P црн
Слика на Лаптоп Asus ExpertBook/B5 (B5302C)/i5-1135G7/13,3"/FHD/8GB/512GB SSD/Iris Xe/W11P црн
Слика на Лаптоп Asus ExpertBook/B5 (B5302C)/i5-1135G7/13,3"/FHD/8GB/512GB SSD/Iris Xe/W11P црн
Слика на Лаптоп Asus ExpertBook/B5 (B5302C)/i5-1135G7/13,3"/FHD/8GB/512GB SSD/Iris Xe/W11P црн
Слика на Лаптоп Asus ExpertBook/B5 (B5302C)/i5-1135G7/13,3"/FHD/8GB/512GB SSD/Iris Xe/W11P црн
Слика на Лаптоп Asus ExpertBook/B5 (B5302C)/i5-1135G7/13,3"/FHD/8GB/512GB SSD/Iris Xe/W11P црн
Слика на Лаптоп Asus ExpertBook/B5 (B5302C)/i5-1135G7/13,3"/FHD/8GB/512GB SSD/Iris Xe/W11P црн
Слика на Лаптоп Asus ExpertBook/B5 (B5302C)/i5-1135G7/13,3"/FHD/8GB/512GB SSD/Iris Xe/W11P црн
Слика на Лаптоп Asus ExpertBook/B5 (B5302C)/i5-1135G7/13,3"/FHD/8GB/512GB SSD/Iris Xe/W11P црн
Слика на Лаптоп Asus ExpertBook/B5 (B5302C)/i5-1135G7/13,3"/FHD/8GB/512GB SSD/Iris Xe/W11P црн
Слика на Лаптоп Asus ExpertBook/B5 (B5302C)/i5-1135G7/13,3"/FHD/8GB/512GB SSD/Iris Xe/W11P црн
Слика на Лаптоп Asus ExpertBook/B5 (B5302C)/i5-1135G7/13,3"/FHD/8GB/512GB SSD/Iris Xe/W11P црн
Слика на Лаптоп Asus ExpertBook/B5 (B5302C)/i5-1135G7/13,3"/FHD/8GB/512GB SSD/Iris Xe/W11P црн
Слика на Лаптоп Asus ExpertBook/B5 (B5302C)/i5-1135G7/13,3"/FHD/8GB/512GB SSD/Iris Xe/W11P црн

Лаптоп Asus ExpertBook/B5 (B5302C)/i5-1135G7/13,3"/FHD/8GB/512GB SSD/Iris Xe/W11P црн

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
1,023.17 €
927.62 €
со ДДВ Без ДДВ 883.45 €
Заштеди 95.54 €
-10%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Забелешка: Тастатурата на овој лаптоп на нумеричкиот дел има некои чешки симболи. Додека, Microsoft Office е во пробна верзија или воопшто не е инсталиран. Моќен и елегантен лаптоп кој е дизајниран не само за бизнис. Опремен е со 4-јадрен Intel Core i5-1135G7 процесор (2,4GHz, TB 4,2GHz, HyperThreading). Системот е опреен со 8 GB оперативна меморија DDR4 (вклучен/слободен слот). Екранот на 13,3" OLED Full HD дисплејот (400nits, 100% DCI-P3, Pantone Validated) е обезбеден од графичката картичка Intel Iris Xe Graphics. Достапен е хард диск SSD M.2 PCIe NVMe од 512 GB за кориснички податоци ( можност за инсталирање на M.2 SSD ).Лаптопот е опремен и со широк опсег на интерфејси, вклучувајќи безжичен Wi-Fi ax , Bluetooth 5.0, HDMI, micro HDMI (RJ45 LAN), 3,5 милиметарски комбо аудио приклучок, USB 3.1/ 3.2 Gen 2, 2x Thunderbolt 4/Type-C. Целата тастатура со позадинско осветлување и читач за отпечатоци. За напојување се користи батерија со капацитет од 66 Wh. Лаптопот доаѓа со оперативниот систем Windows 11 Pro.
Област на прикажување::
Област на прикажување:
Вид на SSD::
M.2 PCIe / NVMe (слот)
Мини HDMI:
По
Веб-камера:
По
Диск оптика:
Не
Тастатура за осветлување:
По
Графичка картичка:
Графика на Intel Iris Xe
Тип на екран/приказ::
Тип на екран/приказ:
Стандарди за Wi-Fi:
A / b / g / n / ac / секира
Бесплатни слотови за дискови::
Бесплатни слотови за дискови:
Тапани:
4-ќелија, 66Wh
Гаранција за производителот:
1 година
EAN:
4711081682370
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Лаптоп Asus ExpertBook/B5 (B5302C)/i5-1135G7/13,3"/FHD/8GB/512GB SSD/Iris Xe/W11P црн
927.62 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ