1 / 12
Продадено
Слика на Лаптоп ASUS BR1100F, 11,6“, Intel Celeron, 8GB RAM, 256GB SSD, Intel UHD Graphics, сива боја
Слика на Лаптоп ASUS BR1100F, 11,6“, Intel Celeron, 8GB RAM, 256GB SSD, Intel UHD Graphics, сива боја
Слика на Лаптоп ASUS BR1100F, 11,6“, Intel Celeron, 8GB RAM, 256GB SSD, Intel UHD Graphics, сива боја
Слика на Лаптоп ASUS BR1100F, 11,6“, Intel Celeron, 8GB RAM, 256GB SSD, Intel UHD Graphics, сива боја
Слика на Лаптоп ASUS BR1100F, 11,6“, Intel Celeron, 8GB RAM, 256GB SSD, Intel UHD Graphics, сива боја
Слика на Лаптоп ASUS BR1100F, 11,6“, Intel Celeron, 8GB RAM, 256GB SSD, Intel UHD Graphics, сива боја
Слика на Лаптоп ASUS BR1100F, 11,6“, Intel Celeron, 8GB RAM, 256GB SSD, Intel UHD Graphics, сива боја
Слика на Лаптоп ASUS BR1100F, 11,6“, Intel Celeron, 8GB RAM, 256GB SSD, Intel UHD Graphics, сива боја
Слика на Лаптоп ASUS BR1100F, 11,6“, Intel Celeron, 8GB RAM, 256GB SSD, Intel UHD Graphics, сива боја
Слика на Лаптоп ASUS BR1100F, 11,6“, Intel Celeron, 8GB RAM, 256GB SSD, Intel UHD Graphics, сива боја
Слика на Лаптоп ASUS BR1100F, 11,6“, Intel Celeron, 8GB RAM, 256GB SSD, Intel UHD Graphics, сива боја
Слика на Лаптоп ASUS BR1100F, 11,6“, Intel Celeron, 8GB RAM, 256GB SSD, Intel UHD Graphics, сива боја

Лаптоп ASUS BR1100F, 11,6“, Intel Celeron, 8GB RAM, 256GB SSD, Intel UHD Graphics, сива боја

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
492.17 €
466.17 €
со ДДВ Без ДДВ 443.97 €
Заштеди 26.00 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Забелешка: Тастатурата на овој лаптоп на нумеричкиот дел има некои чешки симболи. Додека, Microsoft Office е во пробна верзија или воопшто не е инсталиран. Овој лаптоп е опремен со одлични карактеристики. Се напојува со 4-јадрен процесор Intel Celeron N5100 кој работи на фреквенција од 1,1 GHz до 2,8 GHz. Процесорот е надополнет со 8GB LPDDR4 (на плочата). Хард дискот SSD M.2 PCIe NVMe од 256 GB ги опслужува податоците. Недостасува оптички диск. Податоците за сликата за 11,6" IPS екран на допир со резолуција од 1366 x 768 (HD) пиксели се обезбедени од графичката картичка Intel UHD Graphics. Меѓу интерфејсите вклучува HDMI, поддршка за испорака на енергија, RJ-45, 1 USB 2.0 тип -Приклучок A, 1 USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 приклучок тип-A и 1 USB 3.1/3.2 Gen 2 тип-C порта. Исто така, лаптопот поддржува Wi-Fi a / b / g / n / ac и Bluetooth v4 .2 стандарди. Тип на мрежна картичка GLAN, WLAN. Батеријата е со капацитет од 3 ќелии, 42 Wh. Максималната моќност на напојувањето е 45 W. Лаптопот доаѓа без оперативен систем.
Тапани:
3-ќелија, 42Wh
Диск оптика:
Не
Опсег на бои:
Опсег на бои:
Гаранција за производителот:
1 година
HDMI:
По
Графичка картичка:
Графика на Intel UHD
Молив во пакувањето::
Тип на екран/приказ::
Тип на екран/приказ:
Вид на SSD::
M.2 PCIe / NVMe (слот)
RJ-45:
По
Област на прикажување::
Област на прикажување:
Стандарди за Wi-Fi:
Стандарди за Wi-Fi:
Веб-камера:
По
EAN:
4711081749387
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Лаптоп ASUS BR1100F, 11,6“, Intel Celeron, 8GB RAM, 256GB SSD, Intel UHD Graphics, сива боја
466.17 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ