1 / 7
Продадено
Слика на Arctic Alpine AM4 Пасивен ладилник за процесор (AMD AM4)
Слика на Arctic Alpine AM4 Пасивен ладилник за процесор (AMD AM4)
Слика на Arctic Alpine AM4 Пасивен ладилник за процесор (AMD AM4)
Слика на Arctic Alpine AM4 Пасивен ладилник за процесор (AMD AM4)
Слика на Arctic Alpine AM4 Пасивен ладилник за процесор (AMD AM4)
Слика на Arctic Alpine AM4 Пасивен ладилник за процесор (AMD AM4)
Слика на Arctic Alpine AM4 Пасивен ладилник за процесор (AMD AM4)

Arctic Alpine AM4 Пасивен ладилник за процесор (AMD AM4)

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
20.96 €
19.34 €
со ДДВ Без ДДВ 18.41 €
Заштеди 1.62 €
-8%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
ACALP00022A
Лансиран:
30. 6. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
Алумин
Приклучок (слот):
AMD AM4
Пеша (g):
557
Димензии:
99 x 70 x 99
TDP-ja maksimale (Термичка моќност) [Ш]:
47
Задно светло:
Веќе
Висина на течноста за ладење [mm]:
70
Производител:
Арктикот
Вид на течноста за ладење:
Пасивно
Конектор:
Без конектор (приклучок)
EAN:
4895213701259
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Arctic Alpine AM4 Пасивен ладилник за процесор (AMD AM4)
19.34 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ