1 / 3
Продадено
Слика на Бентилатор за мали компјутерски куќишта  Noctua NH-L9i  92 mm
Слика на Бентилатор за мали компјутерски куќишта  Noctua NH-L9i  92 mm
Слика на Бентилатор за мали компјутерски куќишта  Noctua NH-L9i  92 mm

Бентилатор за мали компјутерски куќишта Noctua NH-L9i 92 mm

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
63.21 €
58.33 €
со ДДВ Без ДДВ 55.55 €
Заштеди 4.87 €
-8%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
NH-L9i
Гаранција за производителот:
1 година
Димензии [мм]:
95 x 37 x 95
Тип на батерија:
Алуминиум, бакар, никел
Брзина на течноста за ладење [вртежи во минута]:
2 500
Ниво на бучава (dB):
23,6
Приклучок (слот):
Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156
Големина на вентилаторот:
92 x 92
Пеша (g):
420
Брзина на воздухот (CFM):
33,8
Димензии:
95 x 23 x 95
TDP-ja maksimale (Термичка моќност) [Ш]:
65
Задно светло:
Веќе
Висина на течноста за ладење [mm]:
37
Производител:
Ноктуа
Веб-страница на производителот:
Noctua.at
Вид на течноста за ладење:
активен
Контрола на брзината:
Автоматски
Конектор:
4 пин (PWM)
EAN:
4716123314875
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Бентилатор за мали компјутерски куќишта Noctua NH-L9i 92 mm
58.33 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ