1 / 3
Продадено
Слика на Заштитна папка за таблети Yenkee YBT 0715GY 7 ”, сива
Слика на Заштитна папка за таблети Yenkee YBT 0715GY 7 ”, сива
Слика на Заштитна папка за таблети Yenkee YBT 0715GY 7 ”, сива

Заштитна папка за таблети Yenkee YBT 0715GY 7 ”, сива

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
12.84 €
со ДДВ Без ДДВ 10.88 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
45010812
Лансиран:
16 април 2016 година
Користено со:
Универзална
Наменето за:
Таблет
Користи со брендови:
Универзална
Можност за престој:
По
Производител:
YENKEE
Боја:
Град
Вид на обвивка:
Јас капак
Diagonalja (инч):
7
Гаранција за производителот:
1 година
EAN:
8590669177158
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Заштитна папка за таблети Yenkee YBT 0715GY 7 ”, сива
12.84 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ