1 / 1
E shitur
Foto e Kuti instalimi Hikvision HiWatch për DS-1280ZJ-S

Kuti instalimi Hikvision HiWatch për DS-1280ZJ-S

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
56.57 €
54.95 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 46.57 €
Ju kurseni 1.62 €
-3%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kjo është kuti e montimit për kamerën në formë kupe të Hikvision. Kutia është e përshtatshme për përdorim në hapësira të brendshme dhe të jashtme. Konzola është bërë nga aliazh alumini, ka një kapacitet ngarkese prej 4.5 kg dhe dimensionet e saj janë: 164.8 x 137 x 53.4 mm. Përfshihen pajisje shtesë për montim të shpejtë dhe të thjeshtë.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Hikvision DS-1280ZJ-S
I përdorshëm me markat:
Hikvision
Kodi:
302700579
Pesha kg:
0.515
Gjerësia mm:
164.8
Lartësia mm:
137
Trashësia mm:
53.4
Kapaciteti maksimal kg:
4.5
Lansuar më:
6. 12. 2019
Prodhuesi:
Hikvision
Mbajtëse për:
Kamerë IP
Lloji i mbajtësit:
Për tavan
EAN:
6954273658670
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kuti instalimi Hikvision HiWatch për DS-1280ZJ-S
54.95 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo