1 / 8
E shitur
Foto e Kuti për hard disk të jashtëm i-Tec MYSAFE, USB 3.0
Foto e Kuti për hard disk të jashtëm i-Tec MYSAFE, USB 3.0
Foto e Kuti për hard disk të jashtëm i-Tec MYSAFE, USB 3.0
Foto e Kuti për hard disk të jashtëm i-Tec MYSAFE, USB 3.0
Foto e Kuti për hard disk të jashtëm i-Tec MYSAFE, USB 3.0
Foto e Kuti për hard disk të jashtëm i-Tec MYSAFE, USB 3.0
Foto e Kuti për hard disk të jashtëm i-Tec MYSAFE, USB 3.0
Foto e Kuti për hard disk të jashtëm i-Tec MYSAFE, USB 3.0

Kuti për hard disk të jashtëm i-Tec MYSAFE, USB 3.0

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
1,890 MKD.
1,790 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 1,517 MKD.
Ju kurseni 100 MKD.
-6%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kjo pajisje është gjithnjë e më shumë duke u përdorur anembanë botës. Arsyeja se pse kjo po vazhdon të përdoret çdo ditë e më shumë është sepse, me këtë kuti mund të lidhen hard disqet më të mirë. Kutia MYSAFE mund të lidhet edhe me llaptop. Funksionon me cilindo sistem operativ duke filluar prej Windows deri te Linux. Si dhe lidhet me kabllo USB me shpejtësi prej 3.0 dhe me shpejtësi të transferimit prej 5 GB në sekond. Peshon vetëm 44 gramë.

Shënim: Garancioni i produktit nuk është i vlefshëm nëse stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.
Kodi i prodhuesit:
MYSAFEM2
Lansuar:
17 Janar 2017
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Formati i diskut:
M.2 2230, M.2 2242, M.2 2260, M.2 2280
Lloji i kornizës:
Jashtëm
Teknologjia e brendshme:
SATA
Prodhuesi:
I-Tec
Teknologjia e porteve:
USB 3.0
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8595611701610
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kuti për hard disk të jashtëm i-Tec MYSAFE, USB 3.0
1,790 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo