1 / 7
E shitur
Foto e Kuletë FIXED Smile, me gjurmues inteligjent, lëkurë e kaftë
Foto e Kuletë FIXED Smile, me gjurmues inteligjent, lëkurë e kaftë
Foto e Kuletë FIXED Smile, me gjurmues inteligjent, lëkurë e kaftë
Foto e Kuletë FIXED Smile, me gjurmues inteligjent, lëkurë e kaftë
Foto e Kuletë FIXED Smile, me gjurmues inteligjent, lëkurë e kaftë
Foto e Kuletë FIXED Smile, me gjurmues inteligjent, lëkurë e kaftë
Foto e Kuletë FIXED Smile, me gjurmues inteligjent, lëkurë e kaftë

Kuletë FIXED Smile, me gjurmues inteligjent, lëkurë e kaftë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
2,790 MKD.
1,590 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 1,347 MKD.
Ju kurseni 1,200 MKD.
-44%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kjo kuletë e qepur me dorë përmban një gjurmues inteligjent të integruar FIXED që mbështet teknologjinë Bluetooth. Ofron dy xhepa të mëdhenj (për kartëmonedha, dokumente) dhe një të vogël për sensorin. Është i bërë nga lëkura e mirëfilltë, e cila me kalimin e kohës ndryshon pamjen e saj në një cipë të hollë. Vjen me ngjyrë të kaftë.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Materiali:
Lëkurë
Kodi:
FIXSM-SMMW-BRW
Besueshmëria:
100 %
Lansuar:
6. 1. 2021
Prodhuesi:
FIXED
Ngjyra:
Kaftë
EAN:
8591680087631
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kuletë FIXED Smile, me gjurmues inteligjent, lëkurë e kaftë
1,590 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo