1 / 1
Foto e Kufje SONY MDR-E9LP, të hirta

Kufje SONY MDR-E9LP, të hirta

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
795 MKD.
790 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 669 MKD.
Ju kurseni 5 MKD.
-1%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Kufjet Sony MDR-E9LP janë kufje ideale për ju. Arsyeja e kësaj është se janë tejet të përshtatshme për të dëgjuar muzikë, ku zëri që ato lëshojnë është shumë i qartë dhe kanë një bass të fuqishëm. Kufjet kanë altoparlantë 13.5mm që përmbajnë magnete neodimiumi duke lëshuar kështu zë të fuqishëm. Kufjet janë të përshtatshme për tu përdorur me telefon, kompjuter, iPod dhe MP3. Këto kufje punojnë me një frekuencë prej 18 deri 22,000Hz, dhe kanë rezistencë prej 16ohm. Lidhja e kufjeve me pajisjet e tjera bëhet pëmres kabllos 1.2 m. Kufjet peshojnë vetëm 6 gr.

Kodi i prodhuesit:
MDRE9LPH.AE
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
18
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
22
Impedancë [Ohm]:
16
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
104
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4905524731880
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kufje SONY MDR-E9LP, të hirta
790 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo