1 / 5
E shitur
Foto e Kufje Corsair VOID RGB Elite USB, e bardhë
Foto e Kufje Corsair VOID RGB Elite USB, e bardhë
Foto e Kufje Corsair VOID RGB Elite USB, e bardhë
Foto e Kufje Corsair VOID RGB Elite USB, e bardhë
Foto e Kufje Corsair VOID RGB Elite USB, e bardhë

Kufje Corsair VOID RGB Elite USB, e bardhë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
6,390 MKD.
5,990 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 5,076 MKD.
Ju kurseni 400 MKD.
-7%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kufjet Corsair VOID RGB Elite jane të dizajnuara posaçërisht për adhuruesit e lojërave të cilët dëshirojnë që të shijojnë dhe përjetojnë gjithçka deri në maksimum. Këto kufje kanë dizajn tejet të qëndrueshëm dhe janë të pajisura me sistem zërimi Surround Sound 7.1 që mundëson prodhimin e zërit me kualitet superior, të qartë dhe kumbues. Corsair VOID RGB Elite janë tejet të rehatshme edhe pas orëve të gjata të bartjes, sepse altoparlantët janë të mbështjellur me sfungjer të butë dhe kanë përmasa tejet kompakte. Kufjet, poashtu, kanë një mikrofon të integruar dhe taste komanduese në pjesën anësore për kontrollimin e funksioneve mediale. Corsair mund të përdoren me pajisje të cilat kanë port hyrës USB të llojit A sepse kablloja ka konektor të së njejtit lloj.
Lansuar:
29. 9. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lidhësit:
1
Lojë:
Mikrofon:
E rregullueshme, mund të largohet lehtësisht
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Sistem zërimi 7.1:
Drita e pasme:
RGB
Komanda e zërit:
Në kufje
Kodi:
CA-9011204-EU
Besueshmëria:
100 %
Gjatësia e kabllos m:
1.8
Pesha g:
400
Shtrirja minimale e frekuencës Hz:
20
Shtrirja maksimale e frekuencës kHz:
30
Ndjeshmëri dB - SLP:
-42
Impedancë Ohm:
32
Madhësia e altoparlantëve mm:
50
Prodhuesi:
Corsair
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com
Platforma:
PC
Lidhës:
USB-A
EAN:
840006609957
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kufje Corsair VOID RGB Elite USB, e bardhë
5,990 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo