1 / 20
Продадено
Слика на Слушалки Cooler Master MasterPulse MH630, црни
Слика на Слушалки Cooler Master MasterPulse MH630, црни
Слика на Слушалки Cooler Master MasterPulse MH630, црни
Слика на Слушалки Cooler Master MasterPulse MH630, црни
Слика на Слушалки Cooler Master MasterPulse MH630, црни
Слика на Слушалки Cooler Master MasterPulse MH630, црни
Слика на Слушалки Cooler Master MasterPulse MH630, црни
Слика на Слушалки Cooler Master MasterPulse MH630, црни
Слика на Слушалки Cooler Master MasterPulse MH630, црни
Слика на Слушалки Cooler Master MasterPulse MH630, црни
Слика на Слушалки Cooler Master MasterPulse MH630, црни
Слика на Слушалки Cooler Master MasterPulse MH630, црни
Слика на Слушалки Cooler Master MasterPulse MH630, црни
Слика на Слушалки Cooler Master MasterPulse MH630, црни
Слика на Слушалки Cooler Master MasterPulse MH630, црни
Слика на Слушалки Cooler Master MasterPulse MH630, црни
Слика на Слушалки Cooler Master MasterPulse MH630, црни
Слика на Слушалки Cooler Master MasterPulse MH630, црни
Слика на Слушалки Cooler Master MasterPulse MH630, црни
Слика на Слушалки Cooler Master MasterPulse MH630, црни

Слушалки Cooler Master MasterPulse MH630, црни

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
5,990 MKD.
5,790 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 4,907 MKD.
Заштеди 200 MKD.
-4%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
1399 / 5000 Translation results Играјте целосно со слушалките Cooler Master MasterPulse MH630. Нивниот уникатен звук, стилскиот дизајн и супер удобноста буквално ќе се в inубат во вашите уши! Одвојлив сенасочен микрофон Поддршка за мултиплатформа 50мм неодимиумски конвертори Кристално чист звук и полн бас Преклопна конструкција и отстранливи кабли за лесен транспорт 50мм драјвери за неодимиум за кристално чист звук Youе ти стојат како ракавица Слушалките се изработени од квалитетни материјали, благодарение на што можат да се пофалат со солидна и лесна конструкција, што ќе ви даде максимална удобност при слушање и играње игри. Удобноста е наместена со кабли што се одвојуваат и дизајн на микрофон што може да се преклопи, што ги прави слушалките совршен и лесно пренослив додаток за патување. Не ограничувај се Уживајте во играњето каде било, во кое било време. Слушалките се компатибилни со компјутер, Xbox One, PS4 Switch или мобилни уреди преку 3,5 mm приклучок. 50 милиметарски возачи и меки ушни влошки работат во совршена хармонија и ви даваат целосен и избалансиран звук со совршена изолација на амбиенталниот шум. Кристално чистата комуникација се обезбедува со микрофон кој снима звук јасно и со минимален шум во позадина. Клучни својства Квалитетни слушалки за игри со конвертори од 50 мм. Загарантирана компатибилност со компјутер, Xbox One, PS4 Switch или мобилни уреди преку 3,5 мм приклучок. Одвојлив сенасочен микрофон. Кристално чист звук и полн бас. Одвојливи кабли за лесно носење. Цврста и лесна конструкција.
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Должина на кабел [m]:
1.5, 1,5
Импеданса [Ом]:
32
Отстранлив кабел:
По
Мобилен кабел:
По
Код на производителот:
MH-630
Код:
MH-630
Гласовна команда:
Во слушалки
Контрола на јачината на звукот::
На мобилен
Конектор:
1, 3,5 мм (TRRS)
Тип слушатели:
слушалки
Игра:
По
Големина на звучникот [мм]:
50
Микрофон:
Прилагодлив, отстранлив, Прилагодлив, отстранлив
Чувствителност [dB / SLP]:
-40
Број на конектори:
1
Специјална опрема:
Намалувач (3,5 мм 4 пин до 2x 3 пин приклучок), Намалување (3,5 mm 4 пински до 2x 3 пински слотови)
Пеша [g]:
304
Производител:
Кулер мајстор, Кулер мајстор
Максимален опсег на фреквенција [kHz]:
18
Минимален опсег на фреквенција [Hz]:
15
Веб-страница на производителот:
Coolermaster.com
Vendi i prodhimit:
Kina
EAN:
4719512094389
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Слушалки Cooler Master MasterPulse MH630, црни
5,790 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ