1 / 3
Foto e Kufje CellularLine EASY DRIVE, e zezë
Foto e Kufje CellularLine EASY DRIVE, e zezë
Foto e Kufje CellularLine EASY DRIVE, e zezë

Kufje CellularLine EASY DRIVE, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
4,290 MKD.
4,090 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 3,466 MKD.
Ju kurseni 200 MKD.
-5%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kufja CellularLine Easy Drive është një pajisje shumë praktike dhe e lehtë për t'u përdorur që mund të bashkangjitet në ekranin tuaj. Pajisja ka një procesor DSP që i zvogëlon tingujt nga jashtë dhe ofron thirrje të pastërta. Kufja ofron funksionin e luajtes së muzikës dhe ofrimit të udhëzimeve të orientimit. Ajo mbështet Bluetooth v4.0, dhe ofron mundësinë e dy thirrjeve në të njëjtën kohë. Koha për mbushjen e baterisë është 2 orë. Ajo mund të zgjas për deri 20 orë bisede ose 41 ditë në gjendje gatishmërie.
Lansuar:
12. 12. 2017
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologji Wireless:
Bluetooth
Pa kabllo:
Mikrofon:
Lloji i dëgjueseve:
HandsFree
Kodi:
BTCARSPKK
Besueshmëria:
96 %
Jetëgjatësia e parashikuar orë:
20
Prodhuesi:
CellularLine
EAN:
8018080284670
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kufje CellularLine EASY DRIVE, e zezë
4,090 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo