1 / 7
Продадено
Слика на Куќиште Залман З9 НЕО ЦРН, црно
Слика на Куќиште Залман З9 НЕО ЦРН, црно
Слика на Куќиште Залман З9 НЕО ЦРН, црно
Слика на Куќиште Залман З9 НЕО ЦРН, црно
Слика на Куќиште Залман З9 НЕО ЦРН, црно
Слика на Куќиште Залман З9 НЕО ЦРН, црно
Слика на Куќиште Залман З9 НЕО ЦРН, црно

Куќиште Залман З9 НЕО ЦРН, црно

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
100.58 €
94.08 €
со ДДВ Без ДДВ 89.60 €
Заштеди 6.50 €
-7%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
8. 10. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Конектори:
3,5 мм приклучок (2x), USB-A 2.0 (2x), USB-A 3,2 Gen 1 (2x)
Материјали:
Челик
Број на ладилни места:
5
Параметри на моќност:
Без извор на енергија, поддржува стандарден ATX, на дното
Монтирани ладилници:
2х120 мм ЛЕР + 3х120 мм
Код:
Z9 NEO BLACK
Број на монтирани ладилници:
5
Ширина mm:
205
Висина mm:
490
Дебелина мм:
482
Максимална должина на картичката mm:
400
Максимална висина на течноста за ладење на процесорот mm:
160
Производител:
Залман
Боја:
ЦРНО
Поддржани формати на матични плочи:
ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Број на слотови за картички:
7
EAN:
8809213768484
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Куќиште Залман З9 НЕО ЦРН, црно
94.08 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ