1 / 6
Продадено
Слика на Заштитник Lenovo Smart Tab M10 Plus + фолија, црна
Слика на Заштитник Lenovo Smart Tab M10 Plus + фолија, црна
Слика на Заштитник Lenovo Smart Tab M10 Plus + фолија, црна
Слика на Заштитник Lenovo Smart Tab M10 Plus + фолија, црна
Слика на Заштитник Lenovo Smart Tab M10 Plus + фолија, црна
Слика на Заштитник Lenovo Smart Tab M10 Plus + фолија, црна

Заштитник Lenovo Smart Tab M10 Plus + фолија, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
37.21 €
30.71 €
со ДДВ Без ДДВ 26.03 €
Заштеди 6.50 €
-18%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Практичниот капак за вашиот таблет обезбедува максимална заштита на уредот од оштетување, гребнатини и совршено ги ублажува последиците од пад. Пакетот вклучува и висококвалитетен филм за покривање на екранот. Пакувањето е изработено од високо издржливи материјали со долг животен век. Совршено се вклопува и е пријатно за раката од која не се лизга. Се разбира, има точно вградени пресеци за конектори и контролни копчиња. Клучни својства: -Совршена заштита -Во пакувањето на капакот фолија за приказ -Дизајнирано за Lenovo M10 Plus
Надворешни димензии [mm]::
284.5 x 182 x 17.5, 284,5 x 182 x 17,5
Наменето за:
Таблет
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Користено со:
Lenovo Smart Tab M10 Plus
Користи со брендови:
Леново
Код на производителот:
ZG38C02959
Код:
ZG38C02959
Лансиран:
29. 1. 2020
Вид на обвивка:
Јас капак, Вид на обвивка:
Боја:
ЦРНО, ЦРНО
Компатибилност:
Lenovo Smart Tab M10 Plus
Пеша [g]:
230
Производител:
Леново, Леново
EAN:
194632182507
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Заштитник Lenovo Smart Tab M10 Plus + фолија, црна
30.71 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ