1 / 5
Продадено
Слика на Куќиште за компјутер Sharkoon S25-V, црно
Слика на Куќиште за компјутер Sharkoon S25-V, црно
Слика на Куќиште за компјутер Sharkoon S25-V, црно
Слика на Куќиште за компјутер Sharkoon S25-V, црно
Слика на Куќиште за компјутер Sharkoon S25-V, црно

Куќиште за компјутер Sharkoon S25-V, црно

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
94.08 €
со ДДВ Без ДДВ 89.60 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
4044951019298
Лансиран:
7. 9. 2017
Гаранција за производителот:
1 година
Конектори:
3,5 мм приклучок (2x), USB-A 3.0 (2x)
Вид на напојување:
ATX
Без напојување:
По
Локација на напојувањето (ПСУ):
ДОЛУ
USB 3.0:
По
Аудио приклучок:
По
Број на аудио конектори:
2
Број на ладилни места:
5
Број на фанови:
2
Димензии на кутијата:
450 x 210 x 465
Специјална опрема:
Менаџер за кабли, про transparentирна страна
Параметри на моќност:
Без извор на енергија, поддржува стандарден ATX, на дното
Број на слотови:
Екстериер 5,25 & quot; (2x), внатрешни 2,5 & quot; (2-4x), внатрешни 3,5 & quot; (3х)
Слотови за течноста за ладење:
Горна 3х120мм / 2х140мм, монтирана 2х120мм, предна 1х120мм, задна 1х120мм
Систем за ладење на вода:
Преден слот 240/280 mm
Комплет за ладење:
2х120мм
Места за ладење:
Горна 3х120мм / 2х140мм, преден 1х120мм, заден 1х120мм
Производител:
Ајкула
Веб-страница на производителот:
Sharkoon.com
Пеша [кг]:
6.5
Боја:
ЦРНО
Вид на ложа:
Среда моќ
Број на внатрешен простор на дискот 3,5 ":
3+
Број на надворешен простор на тврдиот диск 3,5 ":
1
Број на внатрешен простор на дискот 2,5 ":
2
Максимална должина на картичката [см]:
40
Максимална должина на течноста за ладење на процесорот [cm]:
16.7
Поддржани формати на матични плочи:
ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Број на порти USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1:
2
Број на слотови за картички:
7
EAN:
4044951019298
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Куќиште за компјутер Sharkoon S25-V, црно
94.08 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ