1 / 14
Продадено
Слика на Куќиште SilverStone ML06 Milo, црно
Слика на Куќиште SilverStone ML06 Milo, црно
Слика на Куќиште SilverStone ML06 Milo, црно
Слика на Куќиште SilverStone ML06 Milo, црно
Слика на Куќиште SilverStone ML06 Milo, црно
Слика на Куќиште SilverStone ML06 Milo, црно
Слика на Куќиште SilverStone ML06 Milo, црно
Слика на Куќиште SilverStone ML06 Milo, црно
Слика на Куќиште SilverStone ML06 Milo, црно
Слика на Куќиште SilverStone ML06 Milo, црно
Слика на Куќиште SilverStone ML06 Milo, црно
Слика на Куќиште SilverStone ML06 Milo, црно
Слика на Куќиште SilverStone ML06 Milo, црно
Слика на Куќиште SilverStone ML06 Milo, црно

Куќиште SilverStone ML06 Milo, црно

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
100.58 €
90.83 €
со ДДВ Без ДДВ 86.50 €
Заштеди 9.75 €
-10%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
14. 1. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Конектори:
3,5 мм приклучок (2x), USB-A 3,2 Gen 1 (2x)
Број на ладилни места:
3
Пеша кг:
2.4
Ширина mm:
350
Висина mm:
99
Дебелина мм:
205
Максимална должина на картичката mm:
74
Максимална висина на течноста за ладење на процесорот mm:
70
Производител:
SilverStone
Веб-страница на производителот:
Silverstonetek.com
Боја:
ЦРНО
Поддржани формати на матични плочи:
Мини-ITX
Број на слотови за картички:
1
EAN:
4710007221013
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Куќиште SilverStone ML06 Milo, црно
90.83 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ