1 / 3
Foto e Konvertues Hub Thrustmaster
Foto e Konvertues Hub Thrustmaster
Foto e Konvertues Hub Thrustmaster

Konvertues Hub Thrustmaster

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
6,590 MKD.
5,690 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 4,822 MKD.
Ju kurseni 900 MKD.
-14%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Tani ju mund të lidhni timonët drejtues me Thustmaster TM Sim HubThrustmaster T-GT, T300-Series, TS-XW Racer dhe TX-Series, Sparco Mod / TSS Handbrake Sparco Mod + dhe Shifter Shtesa TH8A. Të gjithë përbërësit do të lidhen në tastierën tuaj, në mënyrë që të shijoni një udhëtim të vërtetë. Ekosistemi Thrustmaster TM Sim Hub lejon lidhjen e njëkohshme deri në 4 pajisje të përputhshme Thrustmaster përmes një lidhje mini DIN, si dhe mund të përdoret në tastierat PS4 dhe Xbox One.
Lansuar:
8. 5. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Thrustmaster T300, Thrustmaster T-GT, Thrustmaster TH8A, Thrustmaster TSS, Thrustmaster TS-XW, Thrustmaster TX
I përdorshëm me markat:
Thrustmaster
Kodi:
4060091
Besueshmëria:
100 %
Prodhuesi:
Thrustmaster
Ueb-i i prodhuesit:
Thrustmaster.com
EAN:
3362934001629
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Konvertues Hub Thrustmaster
5,690 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo