1 / 2
Продадено
Слика на Контролна единица Honeywell Evohome Touch WiFi ATP921R3052 + BDR91 Чешка верзија.
Слика на Контролна единица Honeywell Evohome Touch WiFi ATP921R3052 + BDR91 Чешка верзија.

Контролна единица Honeywell Evohome Touch WiFi ATP921R3052 + BDR91 Чешка верзија.

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
380.05 €
360.55 €
со ДДВ Без ДДВ 305.55 €
Заштеди 19.50 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
ATP921R3052
Лансиран:
10 јуни 2016 година
Гаранција за производителот:
1 година
Фокус:
Седум
Производител:
Драг на здравје
EAN:
5025121381093
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Контролна единица Honeywell Evohome Touch WiFi ATP921R3052 + BDR91 Чешка верзија.
360.55 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ