1 / 1
Продадено
Слика на Комплет во боја за печатач Brother LC-1240BK, црна

Комплет во боја за печатач Brother LC-1240BK, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
61.59 €
59.96 €
со ДДВ Без ДДВ 50.81 €
Заштеди 1.62 €
-3%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
LC1240BKBP2
Лансиран:
2 јуни 2011 година
Гаранција за производителот:
1 година
MultiPack:
По
Оригинални додатоци:
По
Користено со:
Брат DCP-J525W, брат DCP-J725DW, брат DCP-J925DW, брат MFC-J430W, брат MFC-J625DW, брат MFC-J5910DW, брат MFC-J6510DW, брат MFC-J6710DW, брат MFC-J6910DW
Производител:
Брат
Веб-страница на производителот:
Brother.com
Тип на уред:
Мастило за печатач (касета)
Боја на кертриџ:
ЦРНО
За печатари:
Брат
EAN:
5014047562334
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Комплет во боја за печатач Brother LC-1240BK, црна
59.96 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ