1 / 2
Продадено
Слика на Сет бои Canon PGI-72
Слика на Сет бои Canon PGI-72

Сет бои Canon PGI-72

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
89.20 €
82.70 €
со ДДВ Без ДДВ 70.09 €
Заштеди 6.50 €
-8%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
6403B007
Лансиран:
10 октомври 2012 година
Гаранција за производителот:
1 година
MultiPack:
По
Оригинални додатоци:
По
Користено со:
Канон PIXMA PRO-10, Канон PIXMA PRO-10s
Производител:
Канон
Веб-страница на производителот:
Canon.com
Тип на уред:
Мастило за печатач (касета)
Боја на кертриџ:
Црна, бледо црвена, бледо сина, сива
За печатари:
Канон
EAN:
4960999974217
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Сет бои Canon PGI-72
82.70 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ