1 / 1
Продадено
Слика на Комплет адаптери за патување, 4 парчиња Хама

Комплет адаптери за патување, 4 парчиња Хама

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
16.09 €
14.46 €
со ДДВ Без ДДВ 12.26 €
Заштеди 1.62 €
-11%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
44220
Лансиран:
19 август 2011 година
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Универзална
Користи со брендови:
Универзална
Производител:
Хама
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4047443024718
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Комплет адаптери за патување, 4 парчиња Хама
14.46 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ