1 / 4
E shitur
Foto e Kompjuter ASUS Vivo V161, 15.6 "HD, Intel Celeron N4020, 4GB DDR4, 128 GB SSD, Intel UHD Graphics, i zi
Foto e Kompjuter ASUS Vivo V161, 15.6 "HD, Intel Celeron N4020, 4GB DDR4, 128 GB SSD, Intel UHD Graphics, i zi
Foto e Kompjuter ASUS Vivo V161, 15.6 "HD, Intel Celeron N4020, 4GB DDR4, 128 GB SSD, Intel UHD Graphics, i zi
Foto e Kompjuter ASUS Vivo V161, 15.6 "HD, Intel Celeron N4020, 4GB DDR4, 128 GB SSD, Intel UHD Graphics, i zi

Kompjuter ASUS Vivo V161, 15.6 "HD, Intel Celeron N4020, 4GB DDR4, 128 GB SSD, Intel UHD Graphics, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
31,090 MKD.
29,490 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 28,086 MKD.
Ju kurseni 1,600 MKD.
-6%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Kompjuteri ASUS V161 All-in-One është krijuar për biznesin tuaj dhe përdorimin në projekte komerciale dhe shkollore. Mund të lidhet lehtësisht me pajisje të tjera komerciale - nga lexuesit e barkodeve dhe sistemet POS me pakicë te projektuesit në shkolla dhe dhomat e prezantimit. Baza e këtij modeli të kompjuterit ASUS V161GART është një procesor 2-bërthamor Intel Celeron N4020, i cili operon në një frekuencë prej 1,1 GHz, ose deri në 2,8 GHz në modalitetin turbo, dhe ka 4 GB memorie operative DDR4 të disponueshme për punën e tij. Trupi i të gjithë sistemit përbëhet nga një ekran me prekje 15.6 "HD (1366 x 768 piksel, 200 nit). Karta grafike Intel UHD kujdeset për përpunimin e imazhit. Të dhënat ruhen në një hard disk 128 GB SSD. Pajisjet e ndryshme përfshijnë porte USB (4x 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1), 2x port serik, Gigabit Ethernet, WiFi ac, Bluetooth 4.1, HDMI, VGA, kamera HD dhe lidhës audio. Kompjuteri vjen pa sistem operativ.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Sipërfaqja e ekranit:
Antireflexní
Port COM:
RJ-45:
Gjenerata e procesorit:
6
Diagonalja e ekranit ["]:
15.6
Kodi:
V161GART-BD012D
Pesha kg:
2
Gjerësia mm:
378
Lartësia mm:
247
Trashësia mm:
105
VGA D-Sub:
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
4
Besueshmëria:
100 %
Kapaciteti i RAM [GB]:
4
Memorie e brendshme GB:
128
Kapaciteti i diskut [GB]:
128
Ndriçimi cdm2:
200
Energjia elektrike maksimale W:
65
Shtrirja e ngjyrave:
NTSC 45%
Verzioni i Bluetooth:
v4.1
Lloji i kartës grafike:
Integruar
Lansuar:
4. 2. 2021
Modeli i procesorit:
N4020 (1.1/2.8 GHz 2-cores / 2-threads)
Lloji i SSD:
2.5" SATA
Modeli i diskut:
SSD
Lloji i procesorit:
Intel Celeron
Numri i hard disqeve :
1
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Prodhuesi:
ASUS
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
Sistemi operativ:
Nuk ka
Lloji i ekranit:
Prekje
Ngjyra:
Zezë
Rezolucioni i ekranit:
1366 x 768 (HD)
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
HDMI:
Bluetooth:
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Numri i bërthamave të procesorit:
2
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics
Drive optik:
Není
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kompjuter ASUS Vivo V161, 15.6 "HD, Intel Celeron N4020, 4GB DDR4, 128 GB SSD, Intel UHD Graphics, i zi
29,490 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo