1 / 13
E shitur
Foto e Kllapë e pozicionimit për TV Stell SHO 1300
Foto e Kllapë e pozicionimit për TV Stell SHO 1300
Foto e Kllapë e pozicionimit për TV Stell SHO 1300
Foto e Kllapë e pozicionimit për TV Stell SHO 1300
Foto e Kllapë e pozicionimit për TV Stell SHO 1300
Foto e Kllapë e pozicionimit për TV Stell SHO 1300
Foto e Kllapë e pozicionimit për TV Stell SHO 1300
Foto e Kllapë e pozicionimit për TV Stell SHO 1300
Foto e Kllapë e pozicionimit për TV Stell SHO 1300
Foto e Kllapë e pozicionimit për TV Stell SHO 1300
Foto e Kllapë e pozicionimit për TV Stell SHO 1300
Foto e Kllapë e pozicionimit për TV Stell SHO 1300
Foto e Kllapë e pozicionimit për TV Stell SHO 1300

Kllapë e pozicionimit për TV Stell SHO 1300

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
1,033 MKD.
990 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 839 MKD.
Ju kurseni 43 MKD.
-5%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Pjesë montuese për TV në mur, e krijuar për përdorim me televizorët me diagonale prej 13 " deri në 40 " me një peshë maksimale deri në 30 kg. Mbajtësja mund të kthehet pak poshtë (15 °) dhe të rrotullohet në anët (+/- 24 °). Distanca minimale e TV nga muri me këtë kllapë është 8.8 cm dhe maksimumi 9.8 cm. Kllapa mbështet standardet VESA 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200.
Lansuar:
14. 7. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi:
35053558
Gjerësia mm:
22
Lartësia mm:
22
Besueshmëria:
100 %
Diagonalja maksimale e ekranit inç:
40
VESA mm x mm:
100 x 100, 200 x 100, 200 x 200
Kapaciteti maksimal kg:
30
Diagonalja minimale e ekranit inç:
13
Largësia maksimale prej murit cm:
9.8
Prodhuesi:
Stell
Ngjyra:
Zezë
Mbajtëse për:
TV
Lloji i mbajtësit:
Për mur
EAN:
8590669293919
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kllapë e pozicionimit për TV Stell SHO 1300
990 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo